Arena Enerji Güneş Gibi

Türkiye’nin önde gelen teknolojisi sağlayıcı şirketlerinden Arena’nın finansal, operasyonel ve lojistik tecrübelerini enerji sektörüne taşıması ile kurulan Arena Enerji, Dünya Enerji Kongresi ve Fuarı’na katılarak, kullanıcılara sektöre dair hizmetlerini aktarma fırsatı buldu.

Arena Enerji, insana ve doğaya değer katma anlayışıyla; sektörün öncü markalarını bir araya getirerek güneş enerjisi santrali kurmayı hedefleyen projeler için tek noktadan uçtan uca distribütörlük hizmeti veriyor.

Arena Enerji iş biriminden sorumlu grup müdürü Aslıhan Kılıç, güneş enerjisi santrali projeleri ve yeni hedeflerle alakalı olarak;

‘’2023 için Arena Enerji’nin ana hedefi çözüm ortaklarımızın ihtiyaç duyduğu tüm ürün portföyünü, doğru finansal çözümler ve mükemmel bir lojistik destekle sunmak istiyor, ürün portföyümüz için önümüzdeki dönemde yeni anlaşmalar planlıyor ve gerekli görüşmeleri gerçekleştiriyoruz.

Tüm çözüm ortaklarının aynı platformda GES projeleri için buluşuyor olması ve sektöre yön vermesi çok güzel. Arena Enerji olarak hedeflediğimiz kitleye ulaşmış olmak gelecek planlarımızın şekillenmesinde etkili oldu. Güçlü iş ortaklarımızın ve üreticilerimizin de desteği ile bu toprakların güneşini bu topraklara enerji olarak dağıtmaya devam ediyor;  güneş enerjisi santrali kurmayı hedefleyen projeler için hizmetlerimizi arttırıyoruz,” şeklinde konuştu.