Borusan Cat Yeni GC Serisi Dizel Jeneratör Setlerini Kullanıcılarla Buluşturuyor

Caterpillar, müşterilerinin ihtiyaçlarını gözeterek tasarladığı yeni Cat GC dizel jeneratörleri kullanıcılarıyla buluşturmaya hazırlanıyor. Küçük boyutlu ve ekonomik olmaları nedeniyle pek çok alanda kullanılabilen jeneratör setleri, ihtiyaç duyulan gücü çevreye dost bir şekilde üretiyor. Borusan Cat’in kullanıcılara değer katan hizmetleri ve güvencesiyle Türkiye, Kazakistan, Azerbaycan, Gürcistan, Kırgızistan ve Uzak Doğu Rusya’da müşterilere sunuluyor.

Müşterilerine sunduğu yenilikçi hizmetler ve komple çözümlerle Caterpillar’ın en iyi temsilcileri arasında kabul edilen Borusan Cat, jeneratör için ayrılacak yer ihtiyacı ve bütçe gereksinimlerini optimize eden yeni Cat GC dizel jeneratör setlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Sağlık klinikleri, üretim, tarım tesisleri, belediye altyapısı, atık su arıtma tesisleri ve diğer ticari işletmeler ile ofis binaları gibi uygulamalar için tasarlanan Cat GC jeneratör setleri, ihtiyaç duyulan gücü çevreye dost bir şekilde üreterek müşterilerine değer katıyor.

Cat’in güvenilirliği yeni ürün serisine de yansıyor

Caterpillar’ın verimlilik, güvenilirlik ve üretkenlik kriterlerine göre tasarlanan, 50Hz ve 60Hz uygulamalar için 33 ile 1100 kVA aralığında Cat GC jeneratör setleri küçük ve orta ölçekli işletmeler de göz önüne alınarak hazırlanıyor. Yeni ürün serisinde Cat, konfigürasyonu müşterileri için kolaylaştırırken güvenilirlikten de ödün vermiyor. Yeni Cat GC setleri, daha düşük emisyon değerleriyle çevreci üretim yaparken aynı gücü daha ekonomik seçeneklerle sunarak bütçe gereksinimlerini de optimize ediyor. Yeni GC dizel jeneratörler, müşteri ihtiyacı ve talebi doğrultusunda kullanımı kolay bir web arayüzü aracılığıyla küresel raporlama ve uyarı sistemi olan Cat Connect ile uzaktan kontrol edilebiliyor.

Borusan Cat’ten ihtiyaç halinde genişletilmiş ek garanti seçenekleri

Dijitalleşme ile süreçlerini dönüştüren, yaygın servis ağı ve yenilikçi yaklaşımlarla müşterileri için komple bir çözüm üreticisi olan Borusan Cat, GC dizel jeneratör setlerini Cat güvencesi altında standart iki yıllık garanti ile Türkiye, Kazakistan, Azerbaycan, Gürcistan, Kırgızistan ve Uzak Doğu Rusya’da yer alan müşterileri ile buluşturuyor. İhtiyaç halinde genişletilmiş ek garanti seçeneklerini de kullanıcılara sunuyor.