BS BATTERY Limitparts ile Türkiye Pazarında

Sektöründe dünya devi akü markası BS BATTERY, Türkiye’de faaliyetlerine devam ediyor. Motosiklet ve marine ürünlerine yönelik talebi karşılayabilmek adına Türkiye pazarında tek yetkili distrübütör olarak Limitpars firması ile anlaştı. Volkan Işık Grup bünyesinde yer alan Limitparts firması motosiklet sektörünün önde gelen markalarının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.

BS BATTERY, Limitparts ile yoluna yürüyecek

Limitparts özellikle teknik aksesuar grubunda dünyanın önde gelen markalarının temsilciliğini yapmaktadır. Motul, Brembo, Polini,, Accossato, JT ve Hiflo markları ile sektörde büyük bir ihtiyacı karşılayan Limtiparts, BS BATTERY ile de bünyesine önemli bir markayı daha katmış oldu. Tüm Türkiye genelinde bütün marka ve modeller için dağıtımı gerçekleştirecek olan firma, bayilere ürün dağıtımına Şubat ayında başlıyor. BS BATTERY sektörün en yenilikçi ve inovatif akü firması olup son yılların en hızlı yükselen değerlerinden olmuştur. Tüm dünyada faaliyetlerini sürdüren firma hem OEM hem de aftermarket pazarına yönelik ürünleri ile dikkat çekmektedir.

Limitparts Türkiye Pazarında Yerini Sağlamlaştırıyor

Türkiye’nin genelini kapsayan 12 motosiklet ve otomobil markası ile, tüketicinin beğenisini ve güvenini kazanan ürün gamını pazara sunan Limitparts, faaliyetlerine ara vermeden devam ediyor. Otomotiv ve motosiklet segmentlerindeki kapsamlı ürün gamını tüketicilere ulaştırmak için çalışmalarını sürdüren Limitparts hedeflerine emin adımlarla ilerliyor.