Hyva Yeni KENNIS e-Power Mobil Vinçini Tanıttı

KENNIS elektrikli mobil vinç, geceleri yükleme ve boşaltma yapmak ve yerleşik alanlarda çalışmak için idealdir. KENNIS e-Power, çevresel sorumlulukları yerine getirme konusundaki sürekli çabalara olumlu katkıda bulunmaktadır. Bu yeşil yatırım, bazı ülkelerin hükümetleri tarafından teşvik edilmektedir.

Konvansiyonel dizel motorla karşılaştırıldığında, elektrikli motor daha verimli enerji tüketimi ve daha az çevresel etki gibi önemli avantajlar sunmaktadır. Egzoz gazı olmadığı gibi optimal ekolojik ayak izi için gürültü seviyesi de düşüktür. Bu durum vinç operatörleri için de çok daha rahat bir çalışma ortamı sunmaktadır.

Mobil KENNIS e-Power vinçleri, elektrik beslemesini optimize eden ve araç hareket halindeyken pilleri şarj eden akıllı bir elektronik kontrol sistemi ile donatılmıştır. Bu sistem sayesinde, vinç, kamyonun motoru kapalıyken de çalıştırılabilir.

Yeni KENNIS e-Power vinç serisi, elektrikli araçlar için müşterilerden artarak gelen taleplerin yanısıra dizel emisyonları ve yükleme ve boşaltma sırasında ek gürültü kirliliğine ilişkin sürekli daha da katı hale gelen çevresel gereklilikleri karşılamaktadır.