IoT EurAsia’da Online Buluşmaya Sayılı Günler Kaldı!

Bu yıl 4.’sü gerçekleşecek IoT EurAsia’da hazırlıklar son aşamada. 23 Şubat’da; uzman konumacıları, tecrübeli katılımcıları ve teknolojiye yön veren sektör lideri firmaları bir araya getiren sanal zirve şimdiden 120+ farklı kurumdan 360+ katılım onayı almış durumda.

Gündem Nedir?

Sektörü dönüşme zorlayan; Akıllı Üretim, Dijitalleşme, IoT, Robotik, Otomasyon gibi trend konuların yanı sıra gelişimleri merakla takip edilen Makine Öğrenmesi, Büyük Veri, Güvenlik, Bulut, 5G gibi trend konular ele alınacaktır.

EY Avrupa, Oracle, Intel gibi global oyunculardan yerli ve yabancı konuşmacılar sektör deneyimlerini sunumlarla eşliğinde katılımcılar ile paylaşırken merak edilen sorulara  global trendler ışığında cevap vereceklerdir.

Katılımcı Profili

Onaylı sponsorlar arasında; ABB, Mitsubishi Electric ve Panasonic bulunmaktadır.

Katılımcı firmalar; Acıbadem, Anadolu İsuzu, Arçelik, BELBİM, BKM, BMC, Borçelik, Borusan, BOTAŞ, BSH, Eczacıbaşı, Enerjisa, Ford Otosan, Getir, Gittigidiyor, Gübretaş, Havelsan, Hattat, Honda, Hepsiburada, AFAD, Karsan, Kibar Holding, KKB, Mercedes Benz Türk, Migros, Oracle, Philip Morris Int., PepsiCo, THY, TOFAS, TUPRAS, Turkcell, İş Bankası, Vestel, Zorlu Enerji’dir.

Sizler de eşsiz bir dijital deneyim sunan sanal zirveye katılım göstermek, uzman konuşmacıların sunumlarına ve networking gruplarına dahil dahil olmak isterseniz katılım seçenekleri ve iletişim için etkinlik websitesini ziyaret edebilirsiniz: https://iot-eurasia.com